.

.

XL жените свила sleepshirts летото 2017 нова жена моден бренд red солидна боја голема секси чипка свила спиење&lounge ноќ sleepwears

XL жените свила sleepshirts летото 2017 нова жена моден бренд red солидна боја голема секси чипка свила спиење&lounge ноќ sleepwears

DEN 7584.00
Од стока


Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Свила
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
100% siilk
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Панделки
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
s2506
R

Купувачите избираат и