.

.

Чиста Свила Поврзана Ракави Целосна Лизга W/ Чипка Големина M L XL

Чиста Свила Поврзана Ракави Целосна Лизга W/ Чипка Големина M L XL

DEN 1642.00
DEN 1728.00
-5 %
Од стока

Професионални Продавачот Повеќе од 10 Години Во Свила Бизнис!!!>> 100% Задоволството загарантирана
Најдобра Цена За Природна Свила Производи
30 Дена Без Проблеми Политика на Враќање ВАЖНО : големината опција за да изберете НЕ е во Европска ГОЛЕМИНА, ве молиме проверете ја големината на деталите во описот. Ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Направени од 100% Mulberry Свила, дише и удобно
Свила Плетени ткаенини, еластичен и потрајни, долна облека во плетени ткаенини е поудобно од обична ткаенина
Целосна се лизга со чипка полите и деколте, прилагодлив ремени
Ново во пластична кеса. Тежина за 70g.(Боја нијанси може да се разликува малку од дигиталната слика.)
Големина на запис е Азија големина, ве молиме проверете ја големината детали внимателно или контактирајте со нас.
**Вистинската облека големина за упатување(Мерена кога поставени во станот,он-протегала, 2cm големината грешка може да постои како објект е еластичен и свиленкаста)
Азија Големина M : целосна должина(вклучуваат рака) 82cm/32.3 инчи;Биста unstretched 80см/31.5 инчи,
Азија Големина L : целосна должина(вклучуваат рака) 84cm/33.

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
100% Свила
Број На Модел На:
SKCH1022
Материјал:
Свила
Јака:
Slash вратот
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
R

Купувачите избираат и