.

.

Џ.К 2018 Нови Лето Мода Обичните Сандали Жените се Отвори Пети Вистинска Кожа Plaid Крпа Платформа Обувки Дебели Потпетици Девојка Чевли

Џ.К 2018 Нови Лето Мода Обичните Сандали Жените се Отвори Пети Вистинска Кожа Plaid Крпа Платформа Обувки Дебели Потпетици Девојка Чевли

DEN 1263.00
DEN 2296.80
-45 %
Од стока


ИНФОРМАЦИИ
Бренд Име : JED & КАРА Предмет Тип : Сандали Пета Висина : 2 CM Поп Елемент : Пеперутка Јазол Горниот Материјал : Кравја Кожа ЕВРА Големина : 34-39 (собирање на Податоци големина : 36) ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Америка Големина ЕВРА Големина Нога должина (CM) Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема. Ширина нога должина нога должина ДЕТАЛИ SHOW 1 пријатна отвори пети
2 метал декорација плоштадот пета
3 дише мека лагер
4 одберете висок квалитет гумен ѓон, преносни
АГОЛ ПОКАЖУВААТ 45°
45°
90°
180°
180°
Логото
РЕАЛНО ШОУ
МОДЕЛ ШОУ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Q1. Како да ја изберете вистинската големина ?
Прво ,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога ширина според нашите големина на табела . потоа можете да се земе вашата нога должина и ширина како основа да се избере вистинската големина. Ако сте велика БРИТАНИЈА клиент , ве молиме имајте во предвид нашата големина е ниту велика БРИТАНИЈА големина , ниту руски големина . па ќе треба да изберете големината според вашиот метри должина.
Q2. Како да се потврди параметар на чевли ,како пета висина , окно и така натаму .

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Бренд Име:
JED & КАРА J&К
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сандала Тип:
Основни
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
TPR
Број На Модел На:
3281173jwj
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Потпетици Висина:
2 cm
ЕУР големина:
34-39
Моден Елемент:
Пеперутка јазол
Сезоната:
Лето
R

Купувачите избираат и