.

.

Универзална 10мм Хром Машки Планината-стил FootPegs Footrests За Харли Електра Глајд FLHTC Дуна лоу Рајдер FXDL Супер Глајд Кастом

Универзална 10мм Хром Машки Планината-стил FootPegs Footrests За Харли Електра Глајд FLHTC Дуна лоу Рајдер FXDL Супер Глајд Кастом

DEN 1781.00
DEN 2508.48
-29 %
Од стока


Повеќе Приказ, Кликнете На :
Универзална 10мм Хром Машки Планината-стил Foot Pegs Footrests За Харли Електра Глајд FLHTC Дуна лоу Рајдер FXDL Супер Глајд Кастом
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Карактеристики :
Резервни Нога Штипки Со Машки Планината
Висока Класа На Квалитет И Многу Издржливи
Мека Гума Dampens Вибрации За Да Се Подобри Јава Удобност
Неверојатни Замена За Акции Нога Штипки(Возачот Или Совозачот Апликација)
Висок Квалитет На Метал И Гума
Боја : Како На Сликата Прикажани
Големина : Како Слика Се Прикажани
Fitment :
Одговара За Повеќето Харли Дејвидсон Модели Со Машки Планината-Стил Нога Колче Поддршка
Пакетот Вклучува :
1 пар Нога Штипки (Лево и Десно)
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM).

Тип На Објект:
Нога Почива
Материјал Тип:
Висок квалитет на метал и Гума
Бренд Име:
TCMT
Име На Модел:
XF210369-E, XF210369-Б
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
R

Купувачите избираат и