.

.

Бренд 20 Хлапак Жилет Замена НА 20 Фолија За БРАУН 2000 Серија Хлапак 20 190S 180 1735 1775 10B Фолија за Екран Mesh Мрежа Нето

Бренд 20 Хлапак Жилет Замена НА 20 Фолија За БРАУН 2000 Серија Хлапак 20 190S 180 1735 1775 10B Фолија за Екран Mesh Мрежа Нето

DEN 379.00
DEN 431.04
-12 %
Од стока


Бренд 20 Хлапак Жилет Замена НА 20 Фолија За БРАУН 2000 Серија Хлапак 20 190 S 180 1735 1775 10 B Фолија за Екран Mesh Мрежа Нето
Состојба : нова
Компатибилен со :
z20,z30,z40,z50,z60,z70
2000 Серија : 2615,2675,2765,2775,2776,2778,2864,2865,2866,2874,2876,2878,2975,5728,5729,5732,5733,5734,
10 B,190 S,180,1735,1775,10 Б,1000 ,
Важно : Почитувани руски Клиенти, ве молиме да ги споделите со нас вашето име и презиме (во 3 збора) како примач На пакет без полно име може да се врати со руската Обичаи. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Жилет Сечилото
Бренд Име:
еластична
Големина:
for BRAUN 2000 Series
Количина:
1 Парче
Материјал:
материјал од Германија
Број На Модел На:
На 20-годишна возраст
Тип:
Жилет Сечилото Мрежа фолија
Материјал:
материјал од Германија
количина:
1 Парче
Име:
На 20-годишна возраст фолија за екран за БРАУН 2000 Серија
Модел:
Z20 Z30 Z40 Z50 Z60 2615 2778 2878 2615
одговара 1:
,2864,2865,2866,2874,2876,2878,2975,
Се вклопат 2:
5728,5729,5732,5733,5734, 2615,2675,2765,2775,2776,2778
Одговара 3:
10B,190S,180,1735,1775,10 Б,1000,z20,z30,z40,z50,z60,z70
R

Купувачите избираат и