.

.

Празник Осветлување Азбуки A-Z Срцето Симбол Пластични Топла Светлина Писма DIY LED Светлото во Спалната соба Свадба Партија Оркестарот Фестивал

Празник Осветлување Азбуки A-Z Срцето Симбол Пластични Топла Светлина Писма DIY LED Светлото во Спалната соба Свадба Партија Оркестарот Фестивал

DEN 171.00
DEN 234.72
-27 %
Од стока


Топла Светлина Писма DIY LED Празник Осветлување Азбуки A-Z Срцето Симбол Пластични LED Светлото во Спалната соба Свадба Партија Оркестарот Фестивал
Карактеристики :
Мека топол сјај, што ги прави голема како ноќ светлина, овие се сите направена , овие може да биде ѕидот висеше или слободни стои.
Оваа светла тропски светлина е идеален за око фаќање прилог на вашата партија табела.
Додадете елегантен сјај на вашата маса декорација со нашата убава ноќ светлина.
Со ова Писмо светлина, можете да го група на зборови, евентуално, како сакате.
Примена :
Внатрешна употреба, Дома, Shopwindow, Клуб, Партијата и Празник декорација
Може да се закачи на ѕид или место на некаде на рамна површина!
Тежина : 200g прибл
Спецификација :
Моќност : 2 XAA батерии (не се вклучени)
Материјал : ABS+PP
Бои на знак : Како на сликата
Сијалицата : Топло бела Led диоди
Животен век : Повеќе од 50000 часа
Инсталација : Ѕид mountable или слободни стои
Пакет се вклучени :
1pc Пластични Led Светло

Бренд Име:
Hapeisy
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
10000hours
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
Азбуки DIY LED Празник Светла
Тип На Батерија:
AA
Употреба:
празник
Стил:
Новина
Напон:
2XAA Battery
R

Купувачите избираат и