.

.

Touken Ranbu Онлајн Меч Ookurikara Вистински Јаглероден Челик Uchigatana Unsharp Работ Со Дрвени Стојат Cosplay Проп Декоративни

Touken Ranbu Онлајн Меч Ookurikara Вистински Јаглероден Челик Uchigatana Unsharp Работ Со Дрвени Стојат Cosplay Проп Декоративни

DEN 3318.00
DEN 3492.96
-5 %
Од стока


Внимание : Фотографиите се за повикување само. Вистински производ може да се разликува.
Ookurikara главен играч карактер во играта Touken Ranbu
Вкупна должина : 104 CM
Целокупната тежина : 1.05 KG
Должина на ножот : 68cm
Сечилото ширина : 2.8 cm
Сечилото дебелина : 4mm
Сечилото материјал : јаглероден челик
Сечилото процес на Производство : Пескарење полиран
Се справи со должина : 29cm
Рачка материјал : тешко дрвени обвиткани со кожа и јаже
Scabbard должина : 74cm
Scabbard материјал : тешко дрво, лакирани
Приклучоци : цинк легура
Фитинзи процес на Производство : пескарење полиран и позлата
Пакувањето : картонска кутија со дрвени застане, со тврда пена
На работ на ножот : овој меч е тапа, може да се направи малку остар.

боја:
Црна
Големина:
Uchigatana
Бренд Име:
Меч
Материјал:
Дрво
Стил:
Модерна
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Регионален Функција:
Јапонија
Функција:
cosplay меч
Техника:
метал занает
Број На Модел На:
Z-9499C
Тип:
Видео Игра реплика меч
Стил:
Uchigatana
Името на играта:
Touken Ranbu Онлајн
Во Текот Должина:
104cm
Место на Потекло:
произведено во Кина
Сечилото Материјал:
Јаглероден Челик
Боја:
Црна
R

Купувачите избираат и