.

.

Нови Деца Деца Момче Девојче Облека Кратко Sleeve Писмо за Печатење маица Блузи+Црвено Plaid Панталона Панталоните Тимови Облека Сет

Нови Деца Деца Момче Девојче Облека Кратко Sleeve Писмо за Печатење маица Блузи+Црвено Plaid Панталона Панталоните Тимови Облека Сет

DEN 262.00
DEN 287.52
-9 %
Од стока

Опис
ДОБРЕДОЈДОВТЕ на Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. - Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! - Материјал : Памук Мешавина - Боја : Како што е прикажано на слики - Листата ги Вклучува : 2 ПАРЧИЊА Бебе Девојка Момче Тимови Set - Димензии : Одговара За 2-8 T
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме избор на поголеми димензии, благодарение.
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Го Добив :
1 x Кратки Ракави, T-shirt
1 x Долги Панталони
Преглед :

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
детска облека
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
R

Купувачите избираат и