.

.

Децата Девојки Ноќта На Вештерките Вештерка Костим Witchy Перформанси Фенси Облека Партија Облека

Децата Девојки Ноќта На Вештерките Вештерка Костим Witchy Перформанси Фенси Облека Партија Облека

DEN 1153.00
DEN 1406.40
-18 %
Од стока


Материјал : Материјал : 80%полиестер Објект вклучуваат : Item вклучуваат : Како слика го покажува(Играчка Метла не се вклучуваат) Карактеристики : Совршен за Маскарада Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, итн.Неговиот уникатен дизајн соодветни за овие фестивали и прилики. Постојат 33 видови можете да изберете како сакате ,секој костим ќе ви овозможи да изгледаат како вистински вештерки. Овие костими се прилагодени за возраста 4-10 години ,и има 4 големина можете да изберете.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да го купат.
♥Контактирајте со нас ♥
Вашата позитивни повратни информации е важна за нас, се надеваме дека ќе го примите
стоката, може да се земе еден момент за да се оцени на шопинг.
Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, ве молиме контактирајте ме
за да се преговара за да се реши проблемот.ве молиме не остави никакви негативни
повратни информации или природни повратни информации пред да контактирате со нас, ви благодариме.
♥Совети ♥ трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.

Дете НИ Големина:
6, 8, 9
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Lolanta
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер
Outerwear Тип:
Грб
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Новина
R

Купувачите избираат и