.

.

Бренд Дизајн Љубовник Облека Поставите 2PC Rayon Bathrobe За Жените&Човекот Кимоно Бања Gown Секојдневен Sleepwear Nightwear Свадба Облека Костим

Бренд Дизајн Љубовник Облека Поставите 2PC Rayon Bathrobe За Жените&Човекот Кимоно Бања Gown Секојдневен Sleepwear Nightwear Свадба Облека Костим

DEN 604.00
DEN 1098.24
-45 %
Од стока

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака. Кинеската Национална Стил Женски Лето Секојдневен Sleepwear Материјал : Луксузни мека и лесна сатен свила (свилен мазна, лесна и елегантни ткаенина), удобно flowy,убави и ласкави Ракав : Половина ракав Деколте : V деколте Стил : случајни/мода/Home Носат достапни големини : M L XL XXL XXXL Боја на располагање : 4 бои за избор на Големо и Мало Dropshipping 100% Сосема Нова Фабрика Директна Продажба на Намалување на Трошоците Зачувате Вашите Пари Уживајте во вашата шопинг

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Бренд Име:
DIDUQIPAO
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
D318
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
Rayon
Материјал:
Полиестер,Faux Свила,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Тип:
Сатенски
Големина:
M L XL
боја:
4 бои за вашиот изберете
Јака:
V Деколте
Објектот Тип 1:
feminino pajama
Објект Од Тип 2:
mujer pijamas
Објектот Тип 3:
femmes облека
Објектот type4:
Секси Поставен Интимни Лебдеат
Is_Customized:
Yes
Објектот Discription 1:
Mujer Pijama/Неколку Свила Пижами
Објектот Discription 2:
feminino pajama/љубовник свила sleepwear
R

Купувачите избираат и