.

.

21 дупки канцеларија машина Гумени прстен обврзувачки машина чешел менгеме удар прирачник за транспорт понудата е обврзувачка машина YH-2609 1pc

21 дупки канцеларија машина Гумени прстен обврзувачки машина чешел менгеме удар прирачник за транспорт понудата е обврзувачка машина YH-2609 1pc

DEN 4944.00
Од стока


Гумени прстен обврзувачки машина целосен метал менгеме удар 21 дупка прирачник за транспорт понудата е обврзувачка машина YH-2609 Bookbinding машина 1pc
Сликата покажува
Производ параметри
Име : гумени прстен обврзувачки машина
Модел : YH-2609
Производот број : DL0345
Обврзувачки Тип : гумени прстен/ Clips / Self-locking
Обврзувачки дебелина : 450 листови (70g)/51mm гумени прстен
Удар капацитет : 15 листови (70g)/време
Маргина : 2.5-6.5 mm (прилагодливи)
транспорт нож : 21
Број на дупки : 21 дупки
Дупка тип : 3*8мм
Главен ширина : 300мм или помалку
Дупка проред : 14.3 mm
Удирање форма : Прирачник
Бруто тежина : околу 6.5 кг
Големина : 390*275*340mm
Pacakge листата : YH-2609*1pc

Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
чешел обврзувачки машина
моќност:
упатство
Број На Модел На:
YH-2609
Број На Производ:
DL0345
Модел:
YH-2609
Име:
гумени прстен обврзувачки машина
Обврзувачки тип:
гумени прстен/ Clips / Self-locking
Обврзувачки дебелина:
450 листови (70g)/51mm гумени прстен
Удар капацитет:
15 листови (70g)/време
Маргина:
2.5-6.5 mm (прилагодливи)
Главен Ширина:
300мм или помалку
Дупка проред:
14.3 mm
Големина:
390*275*340mm
R

Купувачите избираат и