.

.

RBROVO 2018 Мачка Око, очила за сонце Жени/Мажи Бренд Дизајнер Очила Дама Мала Рамка Сонце Очила Гроздобер Огледало oculos de sol

RBROVO 2018 Мачка Око, очила за сонце Жени/Мажи Бренд Дизајнер Очила Дама Мала Рамка Сонце Очила Гроздобер Огледало oculos de sol

DEN 144.00
Од стока


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Анти-Рефлективен,Огледало,UV400
Леќа Ширина:
39mm
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Стил:
завиткајте
Бренд Име:
RBROVO
Леќа Висина:
33mm
Број На Модел На:
Очила за сонце DLS6911
Рамка Материјал:
Пластични
погоден за лицето форма:
Тркалезно лице,Долго лицето,Плоштад лицето на,Овален облик на лице
Производ Сертификат:
CE,ФДУ,UV400
Леќа Материјал:
HD
Други Имиња:
Очила За Сонце,Eyewear,Наочари
очила за сонце стил:
класичен очила за сонце
Пакување:
Крпа Торба/Влакна Текстил
Големина:
One size fit all face
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,Возење
Видлива Светлина:
99.9%
леќи во боја:
како Слика
R

Купувачите избираат и