.

.

Kachawoo симпатична секси ретро мачка око, очила за сонце жените во црвено, бело, црно сонце очила за дами подарок 2018 uv400

Kachawoo симпатична секси ретро мачка око, очила за сонце жените во црвено, бело, црно сонце очила за дами подарок 2018 uv400

DEN 240.00
DEN 479.04
-50 %
Од стока


Kachawoo симпатична секси ретро мачка око, очила за сонце жените во црвено, бело, црно сонце очила за дами подарок 2018 uv400.

рамка боја:
Како во слика
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
65mm
Стил:
Мачка Очи
Бренд Име:
KACHAWOO
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,од Тебе
Број На Модел На:
90009
Леќа Висина:
40mm
Рамка Материјал:
Пластични
R

Купувачите избираат и