.

.

Langford бренд Поларизирани очила за сонце мажите Возење очила uv400 Класичен очила за сонце со полна рамка може да биде рецепт очила за сонце 146mm

Langford бренд Поларизирани очила за сонце мажите Возење очила uv400 Класичен очила за сонце со полна рамка може да биде рецепт очила за сонце 146mm

DEN 1056.00
Од стока


Оваа очила за сонце може да собрание рецепт очила за сонце леќа,ве молиме да понудат на своите рецепт,и цел рамка и леќа заедно,ние ќе собранието за слободни~
Леќа за референца: https : //bestbuyeyeglasses.aliexpress.com/store/group/tinted-lens/1898622_505623880.html?spm=2114.10010108.100008.33.20715661r CWTp R

рамка боја:
Црна, Сива, Сребрена, Браун
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
64mm
Рамка Материјал:
Легура
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
правоаголник
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Леќа Висина:
43mm
Бренд Име:
langford
R

Купувачите избираат и