.

.

2018 Нови Мажите Beachwear Одбор Шорцеви Брз Сува Со Мрежа Поставата Водови,Адвокатско Секојдневен Печатени Шорцеви Плажа Панталони

2018 Нови Мажите Beachwear Одбор Шорцеви Брз Сува Со Мрежа Поставата Водови,Адвокатско Секојдневен Печатени Шорцеви Плажа Панталони

DEN 660.00
DEN 1295.04
-49 %
Од стока


ПОВРАТНИ информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
Ако не сте задоволни со нашата porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.
Ние гарантираме дека ќе се 100% slove било проблем за вас.
Ако имате било какви прашања, plaese се чувствуваат слободни да контакт. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме зачувам,кредитна картичка,visa,master,тт и money bookers.Ако треба да плаќаат на други начини ,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн trademanager,пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име ,поштенски код,телефонски броеви, итн.
ПРЕВОЗОТ
Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост .
Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
одборот шорцеви
Бренд Име:
Desy&Feeci
Број На Модел На:
kldy0237
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
R

Купувачите избираат и