.

.

Патека Пешачење Backpacking Пешачење Столбови На Карбонски Влакна Одење Стапчиња Телескопски Alpenstocks Лесни За Кампување Патување Пешачење

Патека Пешачење Backpacking Пешачење Столбови На Карбонски Влакна Одење Стапчиња Телескопски Alpenstocks Лесни За Кампување Патување Пешачење

DEN 2246.00
DEN 4084.32
-45 %
Од стока

Патека Пешачење Backpacking Пешачење Столбови на Карбонски Влакна Одење Стапчиња Телескопски Alpenstocks Лесни За Кампување Патување Пешачење Материјал : 80% Јаглерод Влакна Должина : 62cm-135cm Тежина : 0.2 КГ/pc Боја : Црна, жолта, црна Дијаметар : 16/14/12mm ЕВА пена справи со Пакување листа : 2 Buc пешачење столбови
Белешки : тежината информации и големина информации на горенаведените производи се мери со рака, не може да биде малку неточност. вашата цел е добредојдена под премисата дека ќе го прифати сето тоа. Ви благодариме!
За Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена, инаку, цел, за жал ќе бидат затворени автоматски.
За превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен неколку земји и APO/FPO)
2. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка. Генерално Следење на информации е на располагање во рамките на 5-10 дена.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Бренд Име:
Пионер
Вратило Материјал:
Карбонски Влакна
Должина (cm):
62cm-135cm
Отворено Активност:
Планина-качување
се справи со:
Директно Зафат Се Справи Со
Заеднички Број:
3
Стап Совет:
Јаглерод Волфрам Челик
Амортизацијата Систем:
NO
Рачка Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
YongZheXin-8
R

Купувачите избираат и