.

.

Ексклузивно!! Моден Печатени Mens Блејзери Нови Пристигнувања во текот на 2017 плус Европската големина 44-58 Банана Лист Шема Флорални Одговараат Јакни

Ексклузивно!! Моден Печатени Mens Блејзери Нови Пристигнувања во текот на 2017 плус Европската големина 44-58 Банана Лист Шема Флорални Одговараат Јакни

DEN 2097.00
DEN 3744.00
-44 %
Од стока


Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговараат Јакни
Број На Модел На:
лист
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
diecaprle
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Стил:
Хип Хоп
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни
боја:
Зелена Цвеќиња
дизајн:
тенок одговара
Сезоната:
Пролет Лето
Повод:
отворено бизнис
Копче:
2 копче
Функција:
центар пропустливи
Јака:
рецка lapel
Ткаенини:
40% памук 58% полиестер 2% spendex ткаенина
Стил:
Европски и Американски Стил
R

Купувачите избираат и