.

.

Златна црна Sequins машки Костум Јакни мода тенок Блејзери Панк Рок Мажите пејач ДС Костим матурска Партија фаза перформанси Палта

Златна црна Sequins машки Костум Јакни мода тенок Блејзери Панк Рок Мажите пејач ДС Костим матурска Партија фаза перформанси Палта

DEN 5736.96
Од стока


само јакна
КАЖИ МИ РАМОТО ГРАДИТЕ И ПОЛОВИНАТА

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговараат Јакни
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex,Ацетат
Стил:
Панк Стилот
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
LOBUDEK
Облека Должина:
Редовни
Големина:
S M L XL 2XL
Моден Елемент:
Sequins
боја:
Златна црна
Стил:
мода,тенок,плима,личност,специјални,фаза носии
користат за:
пејачка, танчерка,шоу,ноќен клуб, бар партија фаза носат перформанси младоженецот
Направи ини:
Кина
R

Купувачите избираат и