.

.

Професионални Жени Анти Лизга Завој Памук Спортски Јога Чорапи Дами Вентилација Пилатес Балет Чорапи Танц Невидливи Чорапи GHMY

Професионални Жени Анти Лизга Завој Памук Спортски Јога Чорапи Дами Вентилација Пилатес Балет Чорапи Танц Невидливи Чорапи GHMY

DEN 136.00
DEN 172.32
-21 %
Од стока


Опис :
Јога чорапи за подобра смисла на боса
Голем само за функционална мода. Ние дизајниран sock за вас за да ви даде подобро чувство на боси да остане во чекор со вашите омилени спортски и рекреативни активности
Балет Инспиративен Дизајн - Женски Чорапи Додадете мода на нозете или балет вежба
Ви дава контрола на ногата е главна точка на допир
Дизајниран за удобност - природен памук мешавина држи нозете кул и компримиран Rib-arched декорација обезбедува сите-ден удобност
Никогаш не се лизгаат - петицата се справи во sock држи во место и цврсто да се потпира на нога
Алтернативни Бос Хигиена - Чорапи обезбеди бариера помеѓу нога и подот, перници и опрема што може да се заштити вашиот нозе од непотребни нечистотии и бактерии
Нашите чорапи се погодни за сите бос активности, вклучително и Пилатес, Бери, Јога, piyo, trx, околу куќата или нешто што треба подобра рамнотежа и контрола
Чорапи Спецификации :
Ткаенина состав : Памук 75% Најлон 20% Spandex 5%
Големина : Една Големина (Може да се носат во рок од 40 метри)
Тежина : 45 G
+ Димовска : миење со чилер. Сува на ниски температури или машина за да се исуши. Не кајгана или железо
Спецификации :
Балет Инспиративен Дизајн - Женски Чорапи Додадете мода на нозете или балет вежба
Ви дава контрола на ногата е главна точка на допир
Дизајниран за удобност - природен памук мешавина држи нозете кул и компримиран Rib-arched декорација обезбедува сите-ден удобност
Никогаш не се лизгаат - петицата се справи во sock држи во место и цврсто да се потпира на нога
Алтернативни Бос Хигиена - Чорапи обезбеди бариера помеѓу нога и подот, перници и опрема што може да се заштити вашиот нозе од непотребни нечистотии и бактерии
Нашите чорапи се погодни за сите бос активности, вклучително и Пилатес, Бери, Јога, piyo, trx, околу куќата или нешто што треба подобра рамнотежа и контрола
Пакет Се Вклучени :
1*Јога чорапи
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Пратката >>>>>>>
1.

Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Црево На Висина:
sock влечки
Прст-одделени:
No
Бренд Име:
Agbistue
Тежина:
Големина на:
Една Големина (Може да се носат во рок од 40 метри)
Ткаенина состав:
R

Купувачите избираат и