.

.

Јога панталони Жените Завој Јога Leggings Capri Панталони Leggins Спорт Жени Работи Хулахопки Жените Calzas Deportivas Mujer Фитнес

Јога панталони Жените Завој Јога Leggings Capri Панталони Leggins Спорт Жени Работи Хулахопки Жените Calzas Deportivas Mujer Фитнес

DEN 414.00
DEN 637.44
-35 %
Од стока


S ize
Половината
(CM )
Хип
(CM )
Панталона L ength
(CM ) S 58-85 70-95 61 М 60-90 75-100 62 L 64-95 80-105 63 XL 68-100 85-110 64 ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Број На Модел На:
јога панталони
Бренд Име:
TOPPICK
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еластичен Појас
боја:
Сива Боја Црна
Големина:
S M L XL
Style1:
Јога Хулахопки Фитнес
Одговара Сезона:
пролет,лето,есен,зима
Функција:
Јога,Спорт,Трчање,Фитнес,Фитнес
Функција:
Анти-Бактериски, Анти-Статички, Дише, Плус Големина,
Стил:
Мода,тенок дизајн
јога панталони:
јога панталони
occation:
јога панталони жени
pantalon јога:
calzas deportivas mujer фитнес
R

Купувачите избираат и