.

.

Топла Продажба 6.8 L Карбонски Влакна Гас Цилиндри 4500Psi 300Bar HP PCP Резервоарот со Црвено сигурносен Вентил-V

Топла Продажба 6.8 L Карбонски Влакна Гас Цилиндри 4500Psi 300Bar HP PCP Резервоарот со Црвено сигурносен Вентил-V

DEN 9029.00
DEN 12038.40
-25 %
Од стока

Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и да соберат десет сака да добиете $10 купон со екранот, купонот може да се користи кога ќе се трошат $300 или повеќе еднаш во нашата Aliexpress продавница. Опис на производот Топла Продажба 6.8 L Карбонски Влакна Гас Цилиндри 4500 Psi 300 Bar HP PCP Цилиндар Опремени со Вентил
Материјал : Јаглерод Влакна Завиткани
Капацитет : 6.8 L
Услуга време : 60ми
Се користи за : SCBA дел/Макбаскет
Тема : M18*1.5
Работен Притисок : 30 MPa
*Резервоарот живот започнува во производство на денот. Доставени датум, најверојатно, ќе биде 1-2 месеци во 15 година од животот на резервоарот. Хидро тест бара секој 3years.
Нашите висок притисок во цилиндарот е опкружено со ЧЕТИРИ-ДИМЕНЗИОНАЛНИ ТРИ-ВРЕТЕНО ликвидација на машина со СИМЕНС систем
Производ Детални Слики
Објектот содржи 6.8 L Цилиндар + Црвено сигурносен Вентил :
6.8 L Карбонски Влакна Цилиндар
Црвено Сигурносен Вентил
6.8 L Карбонски Влакна Цилиндар со Вентил
ТУКА Е НАШАТА 24 ОНЛАЈН КОНТАКТ INFORAMTIONS :
Ејми
Што Правите Кога Стан : +86 18704001416
Skype : acecare06
Facebook : Ејми Лу
Instagram : amy-макбаскет
Telegram : +86 18704001416
Viber : +86 18704001416
АКО ИМАТЕ ПОТРЕБА ОД ДРУГИ ПРЕДМЕТИ ВО СЛИКАТА, КЛИКНЕТЕ НА СЛИКАТА ВИ ТРЕБА.

Употреба:
Оган Безбедност
Бренд Име:
Acecare
Број На Модел На:
CRPIII-145-6.8-30-Т
Име на производ:
Карбонски Влакна Цилиндар
Модел:
CRPIII-145-6.8-30-Т
капацитет на вода:
6.8 L
Работен Притисок:
30mpa
Материјал:
Композитни Карбонски Влакна
Должина:
533
Дијаметар:
115mm
Празни Тежина:
3.9 kg
Цилиндар Нишка:
m18*1.5
R

Купувачите избираат и