.

.

За Toyota Prado/FJ150 2010 2011 2012 2013 ABS хром назад задниот видите Rearview Страна Огледало Лента Покрие стап трим панел светилка 2 парчиња

За Toyota Prado/FJ150 2010 2011 2012 2013 ABS хром назад задниот видите Rearview Страна Огледало Лента Покрие стап трим панел светилка 2 парчиња

DEN 1282.00
DEN 1440.48
-11 %
Од стока


1. За Нас
Имаме Кина базирана компанија направени од авто додатоци специјалисти и хобисти кои биле производство и производство на авто-делови и прибор за повеќе од 10 години. Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот. Имаме изградено солидна производ и имаат углед и искуство премногу. Ни се обиде и нека се стави нашето искуство да работи за вас.
2. Испорака
1) . Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
2) . Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.
3) . Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
3. Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.
4. Позитивни Повратни Информации
1). Вашето мислење е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ние ќе го прават истото за вас.

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
SDAWD2321
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел Година:
2010 2011 2012 2013
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Бренд Име:
GUANG-E
R

Купувачите избираат и