.

.

Автомобил тело ABS хром назад задниот видите Rearview Страна Огледало Покрие стап трим рамка светилка худ 2 парчиња За Субару XV 2012 2013 2014 2015

Автомобил тело ABS хром назад задниот видите Rearview Страна Огледало Покрие стап трим рамка светилка худ 2 парчиња За Субару XV 2012 2013 2014 2015

DEN 764.00
DEN 858.24
-11 %
Од стока


За НАС
Нашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто.
Главни производи вклучуваат различни модели на Автомобили на Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци , и така, на пример : Педалот за гас на возилото, рачки на вратите и чинии, клучни случаи, Назад Пред трим панел, и така натаму.
Превозот
1) Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни . Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС, DHL, Fedex, UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
2) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail. Време на испорака 7 до 35 дена
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Тежина:
0.13kg
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2012-2015
Објектот Ширина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
декорација&заштитата и безбедноста на
Име На Модел:
SE4GFVSDZ6V1ASD6VC1
Материјал Тип:
abs хром
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm
R

Купувачите избираат и