.

.

Мотоцикл Волан Амортизерите Поставите Стабилизатор Со Заградата Монтажа Assemblly За ХОНДА CB1000R БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1000 R 2008-

Мотоцикл Волан Амортизерите Поставите Стабилизатор Со Заградата Монтажа Assemblly За ХОНДА CB1000R БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1000 R 2008-

DEN 2477.00
DEN 2880.00
-14 %
Од стока


100% Сосема Нов.
Боја за слика.
CNC Изработени со 6061-T6 алуминиум и тешко anodised.
Заврши амортизацијата систем користи чувствителен на брзина технологија.
Помага во одржување на контрола и намалување на заморот
Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
Направени од издржлив алуминиум за екстремни сила.
Лесна Инсталација, без никакви модификации се потребни.
Анти-oxidising и долготрајни.
Погодни За :
ХОНДА CB1000 R 2008-2016
1.Не го купите, ако не'tconfirm можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
510-15
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
R

Купувачите избираат и