.

.

Мотоцикл Предни Светла За Хонда GL1800 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Главата Светлина Светилка Собранието Headlamp Осветлување Мото Делови

Мотоцикл Предни Светла За Хонда GL1800 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Главата Светлина Светилка Собранието Headlamp Осветлување Мото Делови

DEN 15914.00
DEN 16752.00
-5 %
Од стока


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика. Компатибилност : За Хонда GL1800 2001-2006 Пакет се Вклучени : Еден Резервни Светлата Собранието, без СВЕТИЛКИ. Функција : Замена за вашиот постоечки рбет и оштетени светла, висока класа квалитетот и многу издржливи. PS : На објектот е врз основа на реално една, а сликите се за повикување само. Нема инструкции се вклучени!
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
EMS треба 7workdays-14workdays
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Пластика.
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
30cm
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
За Хонда GL1800 2001-2006
Објектот Висина:
15cm
Компатибилност:
За Хонда GL1800 2001 2002 2003 2004 2005 2006 GL 1800
SKU:
ОПР-2016 година-5
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Пластика.
R

Купувачите избираат и