.

.

Мотоцикл Предни Светла За kawasaki ZX-14 ZX14R ZZR1400 2006-2011 Главата Светлина Светилка Собранието Headlamp Осветлување Мото Делови

Мотоцикл Предни Светла За kawasaki ZX-14 ZX14R ZZR1400 2006-2011 Главата Светлина Светилка Собранието Headlamp Осветлување Мото Делови

DEN 10898.00
DEN 11472.00
-5 %
Од стока


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика. Компатибилност : За kawasaki ZX-14/ZX14 R /ZZR 1400 2006-2011 Пакет се Вклучени : Еден Резервни Светлата Собранието, без СВЕТИЛКИ. Функција : Замена за вашиот постоечки рбет и оштетени светла, висока класа квалитетот и многу издржливи. PS : На објектот е врз основа на реално една, а сликите се за повикување само. Нема инструкции се вклучени!
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
EMS треба 7workdays-14workdays
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Пластика.
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
30cm
Име На Модел:
За kawasaki ZX-14/ZX14R /ZZR 1400 2006-2011
Објектот Висина:
15cm
Компатибилност:
За kawasaki ZX-14/ZX14R /ZZR 1400 2006 2007 2008 2009 2010 2011
SKU:
ОПР-1043-5
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Пластика.
R

Купувачите избираат и