.

.

Пред Возачот Самостојна Седиште Перница За Харли Iron 883 Спортските 1200 Четириесет И Осум Седумдесет И Две

Пред Возачот Самостојна Седиште Перница За Харли Iron 883 Спортските 1200 Четириесет И Осум Седумдесет И Две

DEN 2837.00
DEN 2986.08
-5 %
Од стока


Функција :
Состојба : Нова
Боја : Црна
Количина : 1 парче
Седиштето големина : 35 cm (13 3/4" ) L x 26.5 cm ( 10 1/8") W
Материјал : Синтетички Кожа
Лесно да се инсталира, нема настава вклучуваат Fitment :
Одговара на Сите 2007 - 2014 Спортските XL Модели Со Мал Резервоар, 2.2 Литри или 3.3 Литри Резервоар за Гас.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MAIZHI
Објектот Тежина:
0.5kg
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Количина:
1
R

Купувачите избираат и