.

.

Кочница/Спојки Господар Цилиндар Менгеме Покритие За SUZUKI GSX1300R HAYABUSA 1999-2017 Мото Додатоци HAYABUSA Логото

Кочница/Спојки Господар Цилиндар Менгеме Покритие За SUZUKI GSX1300R HAYABUSA 1999-2017 Мото Додатоци HAYABUSA Логото

DEN 666.72
Од стока


Мотоцикл Кочница/Спојки Господар Цилиндар Менгеме Маска
*Резервни 100% Нови
*Материјал : T6 6061 Алуминиум
*Процес на производство : производство на CNC
*Површинска обработка : Елоксирани површината заштитен слој
*Карактеристики : Оригинални замени, во целосна согласност со инсталацијата.
*Лесно да се Инсталира без настава
*Боја : Црна/Хром
*Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн
*КОРИСТЕЊЕ НА ЛОГОТО : ЛОГОТО 3 D
*ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : еден пар(2 парчиња)
Fitment :
SUZUKI GSX1300 R HAYABUSA 1999-2017
( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел )

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ДИВЈАК
Материјал Тип:
T6 6061 Алуминиум
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
40MC1569521
R

Купувачите избираат и