.

.

Bjmoto За Јамаха MT09 FZ09 МТ 09 Улица Митинг 2014 2015 година CNC Волан Стабилизирање на Амортизерите Заградата Монтирање на Комплет

Bjmoto За Јамаха MT09 FZ09 МТ 09 Улица Митинг 2014 2015 година CNC Волан Стабилизирање на Амортизерите Заградата Монтирање на Комплет

DEN 2882.00
DEN 4058.88
-29 %
Од стока


Bjmoto За Јамаха MT09 МТ 09 FZ09 2014-2016 МТ-09 Улица Митинг 2014 2015 2016 година CNC Волан Стабилизирање на Мотоцикл Амортизерите Заградата Монтирање на Комплет
Управниот Амортизерите Mouting Колекции
Материјал : CNC Легура
Боја : Сива, Црна,Златна, Сина
Fitment :
За Јамаха МТ-09 2014-2016
За Јамаха МТ-09 Улица Митинг 2014-2016
За Јамаха FZ-09 2014-2016
само може да се вклопат за нашите SD-003 амортизерите

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
СДА-002
Објектот Должина:
14.4cm
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Тежина:
0.53kg
Материјал Тип:
CNC легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Сива, Црна,Златна, Сина
Fitment:
За Јамаха МТ-09 2014-2016
Fitment 1:
За Јамаха МТ-09 Улица Митинг 2014-2016
Fitment2:
За Јамаха FZ-09 2014-2016
R

Купувачите избираат и