.

.

за CNC Издувните Пригушувач Цевка Guard Заштитник Топлотниот Штит За ЈАМАХА TRICKER DT TW ФОТОНАПОНСКИ RT 50 80 85 90 100 125 225 230 250 426

за CNC Издувните Пригушувач Цевка Guard Заштитник Топлотниот Штит За ЈАМАХА TRICKER DT TW ФОТОНАПОНСКИ RT 50 80 85 90 100 125 225 230 250 426

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %
Од стока


7370095160471742
Детали за производот : ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите
Универзална одговара на повеќето custom мотоцикли/choppers/круизери со 40мм~63mm(1-5/8"~2-1/2") издувните дијаметар
100% сосема нов и висок qualit
Материјал : Алуминиум
Големина : appro (49cm) должина
Пакет Се Вклучени :
1x Мотоцикл издувните пригушувач топлотниот штит
Fitment : За Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia BMW Bajaj Benelli.. Off - road возила мотоцикл Универзална додатоци
Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .
Ние само ја испратите default mode (основен режим на логистика, не ги прифаќаме други начини на транспорт логистика.
Ако сакате да испратите други бесплатен превозот логистика, ве молиме контактирајте со нас. -
7370095160471741

боја:
зелена, црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Универзална,Aprilia,KTM,Хонда,Харли-Дејвидсон,Триумф,BMW,Ducati,Benelli,Победа,MV Агуста,Kawasaki,Suzuki,Јамаха
Име На Модел:
РА-WS-006
Материјал Тип:
Гума
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
24.7cm
Објектот Тежина:
0kg
боја:
зелена llue
Функција:
тркало пречник на зборуваше кожи опфаќа
Fitment:
Универзал За Повеќето Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki KTM Ducati Aprilia Бен
Име На Модел:
100% Нови За KawasakI
Fitment1:
Универзална
Материјал Тип:
100% Висок Квалитет Гума
Материјал Type1:
Пластични
Fitment2:
за kawasaki ktm bmw
R

Купувачите избираат и