.

.

NICECNC Мотор Гориво Гас Капа Пропустливи За Хонда CR85R CR150R CRF150RB CR80 CR500 CR125 CR250

NICECNC Мотор Гориво Гас Капа Пропустливи За Хонда CR85R CR150R CRF150RB CR80 CR500 CR125 CR250

DEN 1242.72
Од стока


Карактеристики :
Навалите и жлебот дизајн, го прави полесно да се отвори.
Модерен смисла на дизајнот, со елоксирани.
Издржат најтешките третман.
Претвора вашиот Хонда во нешто посебно.
Спецификација
Бренд : Nice CNC
Материјал : Алуминиум T6061
Површина Заврши : Елоксирани
Боја : Црвена,Црна
Замена на ОЕМ Дел Број : 17620-ML3-600
Пакет Се Вклучени
1 x Резервоар за Гориво Капа
1 x Резервоарот за Гас се Пропустливи
Fitment :
За Хонда CR85 R 2000-2007
За Хонда CRF150 R 2007-2018
За Хонда CRF150 RB (Големи Тркала) 2018
За Хонда CRF150 RB (Експерт) 2013-2017
За Хонда CR80 1996-2002
За Хонда CR500 1993-2001
За Хонда CR125 1993-1996
За Хонда CR250 1993-1996
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Бренд Име:
NICECNC
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
TC030
Објектот Должина:
4inch
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
6061-T6 алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
R

Купувачите избираат и