.

.

2017 Новиот Модел на Телефон Случај C За iPhone 7 6 6S 5S SE За Знамето Овошје Цвет Печатени Мека TPU Задниот Поклопец Capa

2017 Новиот Модел на Телефон Случај C За iPhone 7 6 6S 5S SE За Знамето Овошје Цвет Печатени Мека TPU Задниот Поклопец Capa

DEN 30.00
DEN 58.08
-48 %
Од стока

Драги Ценети Купувачи, 1.Како имаме толку многу видови на производи,ние не можеме да ги листа сите,сликата е само да се користи за прикажување на детали. Производот е соодветна на звањето. 2.Кога ќе изберете Бесплатен Превозот,тоа не може да се следи по парцела лево Кина(Без следење),ако не може да се прифати , ве молиме изберете друга превозот начин кој може да се следи 3.Ве молиме пополнете ги вашите информации за контакт и адреса во ред,така што нема да се предизвика стока недостасува. 4.Русија пријатели ве Молиме оставете ги вашите ИМЕ и презиме и Детални Адреса. 5.Ако сакате повеќе , ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена. 2017 Новиот Модел на Телефон Случај Маска За i Phone 7 6 6 S 5 S SE За Знамето Овошје Цвет Печатени Мека TPU Задниот Поклопец Capa Превозот опис • Сите предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress адреса.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е точно. • Сите предмети ќе се организира превозот во рок од 48 часа по расчисти исплата. Обично, превозот време трае приближно околу 20-39 работни дена, тоа зависи од различни земји. • Нашите цената не вклучува даноци/ ДДВ/ или други давачки.

Материјал:
За iphone 5 5s SE, За iphone 6 6S, За iphone 7
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
Карактеристики:
Печатени Мека TPU Задниот Поклопец
Големина:
4.0/4.7
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Животински,Гроздобер,Сјајни,Слатки,Шарени,Апстракт,Спортски
Бренд Име:
JoyKiworld
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
R

Купувачите избираат и