.

.

ТЕШКИ SHOCKPROOF ГРАДИТЕЛ тежок СЛУЧАЈ СО ЗАСТАНЕ за samsung галакси a3 2017/а5 2017/о7 2017

ТЕШКИ SHOCKPROOF ГРАДИТЕЛ тежок СЛУЧАЈ СО ЗАСТАНЕ за samsung галакси a3 2017/а5 2017/о7 2017

DEN 187.20
Од стока


ТЕШКИ SHOCKPROOF ГРАДИТЕЛ тежок СЛУЧАЈ СО ЗАСТАНЕ за samsung галакси a3 2017/а5 2017/о7 2017
Боја : бела црна, сина, зелена портокал бела пурпурна роуз
Answer : ___________________________ Note :
Pls дозволете ми да знам од која боја ви се потребни, или ние ќе превозот случаен избор, tks за вашата соработка!!
Карактеристики : Тешки Случај Покрие Застане за samsung галакси a3 2017/а5 2017/о7 2017 исто Така достапни : Црна, Сина, Зелена или бела црвена роза пурпурна портокал Опис на Производот : е Различна од други тешки случаи, овој конкретен случај е направен со должи слоеви за дополнителна заштита со стигнале стои вградени во задната за оние моменти што треба да се користи како стојат единица. Екстра браници за заштита околу 4 аглите за да го апсорбира ударот во случај да се откажат од вашиот телефон Одлично за тинејџер, трговци или секој кој сака таа дополнителна заштита на нивните телефонот Заштити го твојот Телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир Совршено направени за да се вклопи во вашиот телефон не треба да го отстраните од вашиот телефон од покрие кога да одговорите на вашите повици, или полнење
Пакет вклучуваат 1x тешки Назад Случај Додатоци само, телефонот не се вклучени
Нашето време на испорака е 1-3 дена по Исплата Потврди.

Материјал:
а5 2017, о7 2017, a3 2017
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Бренд Име:
kumonkey
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
shockproof случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
црна, бела црвена роза сина, пурпурна зелена портокал
Компатибилен:
Samsung Галакси A3 2017/А5 2017/О7 2017
R

Купувачите избираат и