.

.

Луксузна Случај за Xiaomi Redmi забелешка 4 силикони со КОМПЈУТЕР материјал покритие за Redmi имајте на ум 4 на карбонски влакна & метал копчето дизајн

Луксузна Случај за Xiaomi Redmi забелешка 4 силикони со КОМПЈУТЕР материјал покритие за Redmi имајте на ум 4 на карбонски влакна & метал копчето дизајн

DEN 191.00
DEN 239.04
-20 %
Од стока


OCWAVE Луксузни Случај за Xiaomi Redmi забелешка 4 силикони со КОМПЈУТЕР материјал покритие за Redmi имајте на ум 4 на карбонски влакна & метал копчето дизајн
На Следната слика е случај за Xiaomi Redmi забелешка 4 :
Измена и Откажување на Нарачка
Нашите испорака секогаш многу брзо, нормално во рамките на 1-3 природни дена, па ако барањето за промена или престанок на вашата цел,
предвидено вашата цел не е веќе процесуирани и предаден, ве Молиме контактирајте со нас на вашиот точната промени или откажување известување,
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме во можност да направите промени, или да го откажете вашата нарачка откако ќе се процесуирани и испраќаат.
Политика На Враќање
Ние секогаш ја испита секоја единица пред испораката.
Но Ако се уште се неисправни на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во 5days откако ќе ги добијат,
Ние ќе го направи разумно решение.
Повратни информации
Ние го цениме драги купувачот ни даде вистинска коментари, имаме доволно доверба на нашите производи во многу повисок квалитет, а исто како нашите опишани. Но, знаете вашите коментари е многу важно за нас, дури и да одлучи нас живот или смрт, па ако ви се случува да ни даде негативни коментари, ве молиме да ни даде шанса да се преговара за деталите со вас и решавање на проблемите надвор.

Материјал:
за Redmi Забелешка 4
Бренд Име:
Aioria
дизајн:
бизнис
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Луксузна Случај
Мало Пакет:
Yes
Големина:
for Xiaomi Redmi note 4 case
Модел 1:
Луксузна случај за Xiaomi Redmi забелешка 4
боја:
црна, златна
Тип:
Случај
R

Купувачите избираат и