.

.

Телефон Случај За Huawei Чест 7X Honor7X Случај Меки Силиконски TPU Покрие Случај За Huawei Чест 7 X Чест 7X Цртан филм Телефон Случаи Кеси

Телефон Случај За Huawei Чест 7X Honor7X Случај Меки Силиконски TPU Покрие Случај За Huawei Чест 7 X Чест 7X Цртан филм Телефон Случаи Кеси

DEN 82.00
DEN 85.92
-5 %
Од стока


Опис На Производот>>> 1. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај 2. Компатибилен Модел на Телефон : За Huawei Чест 7 X 3. Висок Квалитет и ниска Цена 4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок 5.Фа shion дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. 6.Совршено одговара на обликот. 7.Издржливи и перат. 8.Заштитете го вашиот вредни investm ent од рбет и да се оштети.
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за повторно продавачот!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Превозот 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена. 2. Време на испорака : Преку Ali Express Saver Превозот : Генерално, 26-36 работни дена. Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Преку Кина Пост : Генерално 10-30 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Големина:
5.93
Карактеристики:
Моден Насликани 2018 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Микс Боја&Drop превозот:
Целосна Поддршка
Обрасци:
Цвет,Цртан Филм,Мачка,Животно ,Пејзаж,Дрво,Девојка
Стил:
3D Олеснување Мека TPU Силикон Случаи Опфаќа Мода Печатени Мека Телефон
Времето на Пазарот:
2018 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Карактеристика 2:
Луксузна 3D Печатење Телефон Случај,30g
Материјал:
Ултра Мека Silm Тенка TPU Силиконска Маска
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,25 Patters Печатење
Одговара на Моделот:
За Huawei Чест 7X
R

Купувачите избираат и