.

.

За Случај Huawei Чест 9 Лајт Покрие Силикони TPU За Huawei Чест 9 Младите Editio Случај 3D Модел Симпатична За Honor9 Лајт Телефон Случаи

За Случај Huawei Чест 9 Лајт Покрие Силикони TPU За Huawei Чест 9 Младите Editio Случај 3D Модел Симпатична За Honor9 Лајт Телефон Случаи

DEN 82.00
DEN 85.92
-5 %
Од стока


За Случај Huawei Чест 9 Лајт Покрие Силикони TPU За Huawei Чест 9 Младите Editio Случај 3 D Модел Симпатична За Honor9 Лајт Телефон Случаи
1. Модел на телефон : Телефон Случај За Huawei Чест 9 Лајт (5.65 inchs) / Huawei Чест 9 Младите Editio За Случај Покрие Силикони 2.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3.Функција : Ултра Thim Обезмастено + Мек, Флексибилен Силикони TPU 4.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5.Функција : Назад Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни Нашата Група Предности>>> 1. Обезбеди вистински слики за препродавач ! 2. Пад На Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! 3. Брза испорака во рок од 1-3 дена + Брз одговор
Ве молиме clic"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот.

Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Геометриски,Животно,Ткаеше,Симпатична,Флорални
Големина:
5.65'' For Huawei Honor 9 Lite / For Huawei Honor 9 Youth Editio
Карактеристики:
Ултра Тенок Меки Силиконски TPU 3D Модел Мачка Маска
Материјал:
Ултра Тенок Меки Силиконски TPU
дизајн:
3D Слика Цвет Ткаеше Симпатична Мачка на Животните
Тежина:
About 30g
квалитет:
100% сосема нов и висок квалитет
Услуга:
Најдобра услуга за да служат
Случај Тип:
Телефон Кеси & Случаи & Задниот Поклопец & Fundas & Coque & Capa
боја:
25 Модели Насликани Бои за Избор
Компатибилни модели:
За Huawei Чест 9 Лајт / За Huawei Чест 9 Младите Editio
За Huawei Чест 9 Лајт / 9 Младите Editio:
Компатибилни модели
R

Купувачите избираат и