.

.

Meizu Про 7 Случај Заштитник Meizu Про 7 Плус Про 5 6 Плус Транспарентен Силикон Јасно Мека Бела Покривка Coque Funda Etui Додатоци

Meizu Про 7 Случај Заштитник Meizu Про 7 Плус Про 5 6 Плус Транспарентен Силикон Јасно Мека Бела Покривка Coque Funda Etui Додатоци

DEN 48.00
DEN 78.24
-39 %
Од стока


Meizu Про 7 Случај Заштитник Meizu Про 7 Плус Про 5 6 Плус Транспарентен Силикон Јасно Мека Бела Покривка Coque Funda Etui Додатоци
Опис :
Овој предмет има 5 модели ,1 обрасци .
ве молиме да се биде внимателен при изборот на "бои"
Карактеристики :
1.На Нано мека експлозија доказ слој да може ефективно да го заштитите екранот од благо гребнатини и експлозија.
2.Филмот може да се bended 360 степени без скршен.
3.Мекото нано филмот е тешко да се биде разрушен, што го прави побезбеден за корисници.
4.Масло/вода доказ слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки,и да се направи филмот лесно да се чисти.
Пакет :
случај x 1set,Без телефонот , Со Opp Пакет. Поддршка на големо.бесплатен дар.
Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака до мене, јас ќе се вратам на вас во рок од 12 часа .
Постојат некои линкови за други бренд Телефон Случај, како што се : сликата се користи само како референца

Материјал:
За Meizu Про 7, За Meizu Про 7 Плус, За Meizu Про 6, За Meizu Про 6 Плус, За Meizu Про 5
Карактеристики:
транспарентен силикон тенка јасно
дизајн:
Транспарентен,Обичен
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
Please choose the color size carefully
Бренд Име:
icovercase
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Meizu
Style1:
Прашина-доказ , За Meizu Про 7,Meizu Про 7 Плус
style2:
Shockproof , За Meizu Про 6 , Про 6 Плус, Про 5
Дебелина:
0.3 MM јасно TPU Бела
Пакет:
OPP вреќа
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
Случај
Луѓе:
Одговара жената човек девојка Coque се Прелива Etui Caso Fundas caso се прелива став
R

Купувачите избираат и