.

.

Прекрасна Сјајна Сјајот Телефон Случај За iPhone X 8 7 6 6S Плус Прав Sequins Дијамант Случај Маска За iPhone 6 7 8 Плус Coque Capa

Прекрасна Сјајна Сјајот Телефон Случај За iPhone X 8 7 6 6S Плус Прав Sequins Дијамант Случај Маска За iPhone 6 7 8 Плус Coque Capa

DEN 123.00
DEN 175.20
-30 %
Од стока


Answer : ___________________________ NOTE : (ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодарам!!!)
1) Ние Поддршка На Големо/Dropshipping.
2) Ако сакате Побрзо и Целосно Следење infromation, pls изберете Aliexpress Стандард превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,E-пакет итн превозот начин.
3) Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа може да се потребни околу 30-60days, pls известување, ви благодариме!
Нема Спор ве молам!
Не е Лошо и Повратни информации ве молиме! Pls ни даде Сите 5 Ѕвезди, ако Задоволни! Pls контактирате со нас за ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни! Најдобри Желби!
Се надевам дека ќе имате среќен шопинг тука! Ви благодариме однапред!
Прекрасна Сјајна Сјајот Телефон Случај За i Phone X 8 7 6 6 S Плус Прав Sequins Дијамант Случај Маска За i Phone 6 7 8 Плус Coque Capa

Материјал:
За iphone 6 6s, За iphone 6s плус, За iphone 7, За iphone 7 плус, За iphone 8, За iphone 8 плус, За iphone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone X,iPhone 6,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
дизајн:
Апстракт,Симпатична,Мат,Сјајот,Егзотични
Големина:
For iPhone 6 6s plus case for iphone 7 7 plus cover fundas
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Tentoper
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Прекрасна Сјајна Сјајот Телефон Случај За iPhone X 8 7 6 6S Плус
Модел На Телефон:
За iPhone 8 8 плус случај за iphone X 10 случај покрие школка
Времето на Пазарот:
2018 Нови Пристигнување
боја:
Златна, црвена, розова, зелена Боја како на сликата шоу
Материјал:
Тешко PC+Мека TPU работ назад случај
SKU:
DHY03145
Функција:
Прав Sequins Дијамант Случај Маска За iPhone 6 7 8 Плус Coque
Луѓе:
За Жена , Дама , Girly Подароци
Функција:
Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
Трговија на големо / Капка превозот:
Поддршка
R

Купувачите избираат и