.

.

Кристално Јасна Против пролизгување Анти-Нула Shockproof Трајни Флексибилни TPU мека Случај Покритие за Asus Zenfone Макс (M1) ZB555KL

Кристално Јасна Против пролизгување Анти-Нула Shockproof Трајни Флексибилни TPU мека Случај Покритие за Asus Zenfone Макс (M1) ZB555KL

DEN 235.20
Од стока


Shockproof Анти-пропадна TPU Гел за Кожата мека Случај Покритие За Asus Zenfone Макс (M1) ZB555 KL
Опис 10 0% Сосема Нов Производ, Трајни Производ Лесно да го вметнете и отстранете го вашиот Мобилен Телефон Достапни дупки за тастатурата, слушалки, полнач plug Одлична заштита Вашиот Мобилен Телефон (Заштита од dings, капки, гребење) Направени од Термопластични Полиуретан
пакет :
1*tpu случај
Нашето време на испорака е 1-3 дена по Исплата Потврди. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
А) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во помала вредност
Б) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
В) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail & Хонг Конг пост Воздух mail
Г) Бесплатен превозот за wholesales цел преку UPS ЕМС & DHL .50% попуст за заедничката цел .
Кина Пост или Хонгконг Пост Превозот Брзина на Испорака Time Destination
Околу 12 – 22 Работни дена Австралија,Велика Британија,сад,Канада
Околу 15 – 25 Работни дена Европа, Јужна Америка, Средниот Исток, Азија
Околу 28 – 56 Работни дена Италија и Бразил (бидејќи на строги обичај инспекција)
30 дена гаранција !
Имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П.

Материјал:
TPU
Компатибилен Бренд:
ASUS
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
kumonkey
дизајн:
Бизнис,Транспарентна
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Shockproof Мека Транспарентен TPU Случај
Компатибилен:
Asus Zenfone Макс (M1) ZB555KL
R

Купувачите избираат и