.

.

За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Покрие Случај Симпатична 3D Мачка Уво Цртан филм Меки Силиконски Гел Маска За Xiaomi Redmi Забелешка 3 4 4X Coque 5.5 инчен

За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Покрие Случај Симпатична 3D Мачка Уво Цртан филм Меки Силиконски Гел Маска За Xiaomi Redmi Забелешка 3 4 4X Coque 5.5 инчен

DEN 160.80
Од стока


Почитувани Клиенти :
Добредојдовте дојде до нашата продавница !! ние сме професионални фабрика, ние дизајн и производство на високо квалитетни модни мобилен телефон случај и ги покрива. ние прифатливо OEM наредби, исто така, поддршка на големо и пад на превозот. можете да добиете врвен бренд квалитет по најдобра фабрика цена тука, само pls контактирајте со нас слободно се што ви е потребно.
https : //www.aliexpress.com/store/2960065
Pls го додадете објектот во листата на желби и додадете продавница линк до мојата омилена продавница , ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате големи нарачки , ние може да ви даде повеќе попуст !!!
3 D Симпатична Цртан филм Силикон Мачка Телефон Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 3 4 4 X
Карактеристики>>>
1.Мека Гума Meterial.
2.100 %тест од страна на вистинскиот телефон.
3. Полно тело, Заштитна вашиот мобилен телефон.
1.Ние само може да се испрати парцели по безбедносна проверка од страна на Aliexpress, нормално е 24 часа подоцна. Нормално, ние може да испрати 1-3 дена по испративме на вашата исплата.
2.Сепак, кога станува збор за одмор или викенд, тоа ќе бидат неколку дена и подолго. Но, тоа треба да биде во нашите вети ракување со времето.
3.Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, EMS, хонг конг Воздухопловната по ваш избор. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.

Материјал:
Redmi Забелешка 3, Redmi Забелешка 4, Redmi Забелешка 4X
дизајн:
Бизнис,Обична,Спорт,Симпатична,Животно,Сјајот,Украсени
Бренд Име:
Иновации
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 4, Redmi Забелешка 3,Redmi Забелешка 4X
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.5
Карактеристики:
3D Симпатична Прекрасна Цртан филм Стил Дизајн Мобилен Телефон Случај Задниот Поклопец Домување
Компатибилен Модел 1:
За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Прекрасна 3D Цртан филм Мачка Силикони Случај Маска
Компатибилен Модел 2:
За Xioami Redmi Забелешка 4 Симпатична Цртан Филм Брада Сјајот Силикон Мачка Маска
Компатибилен Модел 3:
За Xioami Redmi Забелешка 4X Симпатична Цртан филм Брада Сјајот Силикон Мачка Маска
Функција:
Нечистотија -отпорни / Шок доказ / Анти-удар
Стил:
Ultal тенка Симпатична 3D Цртан филм TPU Мачка Силикони Телефон Случаи Опфаќа
Материјал:
Меки Силиконски Гел Гума Висок Квалитет На+++
Бесплатен Превозот / Dropshipping:
Поддршка
Feture:
Бренд Нови Пристигнување Мода Симпатична Уникатен Тенок Заштита Назад Случај Маска
дизајн:
Прекрасна Животни Смешно Насмевка Moustache Брада Мачка Уши Сјајот Покрие Случај
боја:
црно бело, розово
R

Купувачите избираат и