.

.

Случај За LG K4 2017/LG K8 2017 LX300 M200N Случај Покрие TPU Силикони Шема Заштитник За LG LV1 LV3 Fundas Capa за LG Феникс 3

Случај За LG K4 2017/LG K8 2017 LX300 M200N Случај Покрие TPU Силикони Шема Заштитник За LG LV1 LV3 Fundas Capa за LG Феникс 3

DEN 82.00
DEN 85.92
-5 %
Од стока


Забелешка : Овој случај е само одговара за LG K8 2017 Американската Верзија
TPU Силикони Случај За LG K4 2017 Случај Покрие Модел Заштитник За LG K8 2017 LX300 M200 N Случај Coque За LG V3 Fundas Capa Браник
1. Модел на телефон : Телефон Случај За LG Q6 Плус X600 X600 K X600 S X600 L/ За LG Q6 случај 2.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3.Функција : Сина Светлина Кожата + Тигар Леопард Животинско Цвет Шема + Ултра Тенок + Мек, Флексибилен 4.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5.Функција : Назад Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни Нашата Група Предности>>> 1. Обезбеди вистински слики за препродавач ! 2. Пад На Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! 3. Брза испорака во рок од 1-3 дена + Брз одговор
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Добредојдовте на големо . Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Егзотични,Животински,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Гроздобер,Цитати & Пораки,Флорални
Големина:
5.0 inches
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Функција:
3D Печатење Меки Силиконски Транспарентна Рамка половина завиткани опремени Случај
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Луксузни, Елегантен, Слатки За LG K4 2017 Маска
Материјал:
3D TPU Гел гума Мек Силикон браник coque Случај
дизајн:
3D Печатење Цртан филм, животно, Планина. Пејзаж куче, Мачка Цвет Случај
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3:
Животно Ултра Тенки И Дебели Транспарентна Рамка Мек Силикон Случај
одговара за модел на Телефон:
За LG K4 2017 Случај Маска
Случај Тип:
мобилен Телефон Торба опремени Случај половина завиткани случај заштитник
R

Купувачите избираат и