.

.

Случај за Samsung Галакси S9 Случај TPU Силикони Случај за Samsung Галакси S9 Покрие 3D Заштитник за Samsung S9 S 9 Coque Capa браник

Случај за Samsung Галакси S9 Случај TPU Силикони Случај за Samsung Галакси S9 Покрие 3D Заштитник за Samsung S9 S 9 Coque Capa браник

DEN 82.00
DEN 85.92
-5 %
Од стока


Случај за Samsung Галакси S9 Случај TPU Силикони Случај за Samsung Галакси S9 Покрие 3 D Заштитник за Samsung S9 S 9 Coque Capa браник
1. Модел на телефон : Телефон Случај за Samsung Галакси S9 Случај 5.8 инчи 2.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3.Функција : Сина Светлина Кожата + Тигар Леопард Животинско Цвет Шема + Ултра Тенок + Мек, Флексибилен 4.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5.Функција : Назад Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни Нашата Група Предности>>> 1. Обезбеди вистински слики за препродавач ! 2. Пад На Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! 3. Брза испорака во рок од 1-3 дена + Брз одговор
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Добредојдовте на големо . Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay .

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9
дизајн:
Егзотични,Животински,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Гроздобер,Цитати & Пораки,Флорални
Големина:
5.8 inches, 84.8 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio)
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Функција:
3D Печатење Меки Силиконски Транспарентна Рамка половина завиткани опремени Случај
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Луксузни, Елегантен, Симпатична capa за Samsung S9 Покрие Funda
Материјал:
3D TPU Гел гума Мек Силикон браник coque Случај
дизајн:
3D Печатење Цртан филм, животно, Планина. Пејзаж куче, Мачка Цвет Случај
Големина:
147.7 x 68.7 x 8.5 mm (5.81 x 2.70 x 0.33 во)
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3:
Животно Ултра Тенки И Дебели Транспарентна Рамка Мек Силикон Случај
одговара за модел на Телефон:
за samsung галакси s9 случај маска
Случај Тип:
мобилен Телефон Торба опремени Случај половина завиткани случај заштитник
R

Купувачите избираат и