.

.

Папата&Mima Ананас печати Лето Утешителот НЕМА pillowcases Близнак Кралицата Големина Полиестер Ткаенини климатизација Ватенка

Папата&Mima Ананас печати Лето Утешителот НЕМА pillowcases Близнак Кралицата Големина Полиестер Ткаенини климатизација Ватенка

DEN 1315.00
DEN 2630.40
-50 %
Од стока


150x200cm(59x79inches)
200x230cm(79x91inches)
180x220cm(71x87inches)
Материјал
полиестер ткаенини.
реактивен печатење,quilting техника
Топло prompt
1-4cm грешка е Дозволиво
тенка утешителот
едноставно Пакување,во вакуум
Машина за Миење,температура на Водата под 30 степени
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса ,postalcode,телефонски број е право
ако сакате да видите повеќе утешителот,кликнете тука
#.Ние брод на светот,освен APO/FPO
#.Преку UPS/Федекс/Post/139 Air.Ние ќе одлучи на најефикасен Начин.Ако сакате
специфичен начин,ве молиме оставете Порака .Повеќето Земји ќе пристигнат во 10-30 дена. Песната Број ќе биде надграден во 1-5 дена,општо земено, ние ќе го испрати во 24 часа
#.Бесплатен превозот не значи дека не треба да плаќаат Екстра Царината,Па ве молиме проверете со вашиот Царинската испостава за да се потврди на дополнителни Царински (посебни Канада..)
#.Ние секогаш се пишуваат во долниот Вредност(обично под 20$),освен Бразил,Чиле,Шведска,Switherland,Австрија
#. Бразил купувачи оставете го вашиот CPF. Чиле купувачи оставете ја вашата РУТИНА. Двете Бразил и во Чиле, Купувачите треба да плаќаат екстра Царинска Такса. Ве молиме распрашајте се во вашата локална царинска испостава и потврди данок и такса за, пред да плаќаат .

Големина:
150x200cm 59x79inch, 180x220cm 71x87inch, 200x230cm 79x91inch
Апликација Големина:
ватенка не pillowcases
Пополнување:
Полиестер
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Хотел,Дома
Ткаенина Count:
40
тема count:
400TC
Бренд Име:
ПАПАТА&MIMA
Сезоната:
Лето
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Техника:
Шевови
Измијте:
Механички Се Мијат
Број На Модел На:
на слика
Шема:
Печатени
Тежина:
1.0-1.5kg
Вклучуваат:
1piece лето утешителот НЕМА pillowcases
R

Купувачите избираат и