.

.

Елемент 120% Hummer Пролет за Airsoft AEG WA M4 / М16. Серија EX092

Елемент 120% Hummer Пролет за Airsoft AEG WA M4 / М16. Серија EX092

DEN 369.00
DEN 491.52
-25 %
Од стока

Елемент 120% Hummer Пролет за Airsoft AEG WA M4 / М16. Серија EX092
За нас :

Бренд Име:
елемент airsoft
Број На Модел На:
EX092
Точка име :
120% HUMMER ПРОЛЕТ
Тип:
Погоден за WA M4 / Серија м16.
Материјал:
Челик
Чиста Тежина:
20g
R

Купувачите избираат и