.

.

X Autohaux Возило Автомобил 30A 30Amp Зелена Тело Две Prong Сечилото Atc Осигурач 100Pcs

X Autohaux Возило Автомобил 30A 30Amp Зелена Тело Две Prong Сечилото Atc Осигурач 100Pcs

DEN 182.00
DEN 200.16
-9 %
Од стока


1.Додај Во Кошничката 2. ПОГОЛЕМИ Заштеди Во Стан
Име на производ : Автомобил Сечилото на Осигурувачот;Спојување на струјата : 30 A Материјал : Пластика, Метал;Боја : Зелена Сечилото Тип : ATC;Тело Димензија : 19 x 19 x 5mm/ 0.75" x 0.75" x 0.2"(L*W*T) Тежина : 124g Пакет Содржина : 100(± 2%) x Автомобил Сечилото Осигурач
Dn 1111

Бренд Име:
X Autohaux
Објектот Висина:
1.000cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Ширина:
10.000cm
Два автомобили осигурач .:
автомобил осигурач 100Pcs
Prong Осигурач 10 |:
Осигурач 10 Осигурач
Atc Осигурач Автомобил ||:
осигурач автомобил
Prong Осигурач |||:
осигурач сечилото
R

Купувачите избираат и