.

.

FreeShipping 24V 60W 120W 150W 250W 360W 600W Префрлување напојување 24v напојување 24v напојување led

FreeShipping 24V 60W 120W 150W 250W 360W 600W Префрлување напојување 24v напојување 24v напојување led

DEN 231.84
Од стока


Спецификации :
100% полно оптоварување горат-во тест.
Универзални AC влез / целосен опсег.
Тоа е добар квалитет & висока ефикасност.
Текст : AC110-220 V 50/60 Hz.
Излез : 24 V DC
Заштита : преоптоварување/ над напон/ краток спој.
Ладење страна на слободен воздух конвекција.
(Не сугерираат за употреба во бања)
Конекција :
L, N : AC моќност
GND : DC излезна "-"
V : DC излезна "+"
+V / ADJ : Прилагодување на излезниот напон
Работна Температура : 0~40 сте.
Температура на чување : -20~60 сте
Амбиентниот Влажност : 0~95% Не-Кондензација
Димензија :
( Прирачник за мерење,Можеби таа има 3-5мм грешка при мерење.)
Тип (Излез)
Големина (Dxšxv)
Intput Напон (AC) 24 V 1А 25 W 85mm*57mm*33mm 85 V-265 V
24 V 2 A 50 W 110mm*78mm*35mm
85 V-265 V
24 V 3А 60 W
110mm*78mm*35mm
85 V-265 V
24 V 5 A 120 W
158mm*98mm*40мм.
85 V-265 V
24 V 10 A 250 W
198mm*98mm*40mm
85 V-265 V
24 V 15 A 360 W
198mm*110mm*50mm
110 V/220 V +/- 15%
24 V 20 A 500 W
198mm*110mm*50mm
110 V/220 V +/- 15%
24 V 25 A 600 W
215mm*115mm*50mm
110 V/220 V +/- 15%
24 V 30 A 720 W
215mm*115mm*50mm
110 V/220 V +/- 15% 24 V 33 A 800 W 242mm*124mm*65mm 110 V/220 V +/- 15% Пакет вклучува :
1 x Напојување
Answer : ___________________________ Note :
1.Ова е DC12 V или 24 V DC (вашиот изберете)Напојување Единица за професионална употреба на LED молња, Безбедност, Надзор Систем, видео надзор за Безбедност Камера, IP Камера, и др.
2.Безбедност дизајн со недостиг на заштита, заштита од преоптоварување и авто напон префрлување.

боја:
25W24V, 60W24V, 100W24V, 120W24V, 150W24V, 200W24V, 250W24V, 360W24V, 500W24V, 600W24V
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Влезен Напон:
110-220v
Приклучок Тип:
Никој
сертификација:
CE
Гаранција:
2years
Број На Модел На:
Метал-24V
Тежина:
1.3kg
Повратен Сигнал:
DC
Влезниот Сигнал:
AC
Материјал:
Метал
Карактеристики:
Висок квалитет
Излезниот Напон:
24v
R

Купувачите избираат и