.

.

Santang 1-3W 4-7W 8-12W 15-24W 36W 50W LED Драјвер Напојување изградена-во постојан струја 85-265V Излезен на 300mA Трансформатори

Santang 1-3W 4-7W 8-12W 15-24W 36W 50W LED Драјвер Напојување изградена-во постојан струја 85-265V Излезен на 300mA Трансформатори

DEN 249.60
Од стока


Santang 1-3 W 4-7 W 8-12 W 15-24 W 36 W 50 W LED Драјвер Напојување изградена-во постојан струја 85-265 V Излезен на 300m A Трансформатори.
Влезен Напон :
1-3*1 W AC 176-~265 V
4-7*1 W AC 90~265 V
8-12*1 W AC 90~265 V
ОД 15 ДО 24*1 W AC 90~265 V
36*1 W AC 90~265 V
50*1 W AC 90~265 V Излезен Напон :
1-3*1 W DC 3~12 V
4-7*1 W DC 12~24 V
8-12*1 W DC 24~40 V
ОД 15 ДО 24*1 W DC 40-80 V
36*1 W DC 23-42 V
50*1 W DC 23-35 V
Актуелни :
1-3*1 W 250m A ± 5%
4-7*1 W 250m A ± 5%
8-12*1 W 250m A ± 5%
Од 15 до 24*1 W 250m A ± 5%
36*1 W 900m A ± 5%
50*1 W 1500m A ± 5% Големина :
1-3*1 W : 22 * 16 * 15mm
4-7*1 W : 35 * 17 * 16mm
8-12*1 W : 43 * 33 * 21.5 мм
Од 15 до 24*1 W : 78 * 39 * 21mm
36*1 W : 80 * 39 * 22mm
50*1 W : 95 * 40 * 25mm
нуклеарна : 50 / 60 hz
заштита функција : во текот на напон, преоптоварување, краток спој заштита
Безбедност Стандард:се исполнат CE, CCC, Ro HS
Применливи Светилка : E27/GU10/E14/B22 и повеќе
Примена :
Широко се користи во трговски центри ,изложбени сали ,канцеларии , семејна просторија ,DIY занаетите создавање
Како што се : лустери ,низок напон светла , рефлектори ,downlights
Зошто НАС?
Различни Производи : Нуди општи LED светлината-емитирачки уреди КОЧАН(3-100 W), К2(1-3 W),SMD(2835/5730/3030/3535) со бели бои, во задоволување на вашите потреби со различни производи.
Customized Solutions : Нуди прилагодени решенија (AC/DCPCBA&КОЧАН, UV/IR LED за growlights), постигнување на вашиот успех со диференцирани производи.

Wattage:
1 to 3W, 4 to 7W, 8 to 12W, 15 to 24W, 36W, 50W
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Повратен Сигнал:
За Различни Моќ Возачот
Излезниот Напон:
За Различни Моќ Возачот
Карактеристики:
Изолирани Ниска PC Внатрешни Гол
Гаранција:
2-5years
сертификација:
CCC,CE
Број На Модел На:
ST21-AAXXX
Материјал:
PC
Приклучок Тип:
Никој
Тежина:
0.03kg
Влезниот Сигнал:
За Различни Моќ Возачот
Влезен Напон:
За Различни Моќ Возачот
R

Купувачите избираат и