.

.

2018 Топла Салата Фитнес Опрема Сила За Обука Латекс Гума За Џвакање Отпор Бендови Тренингот Crossfit Јога Гума Циклуси Спорт Пилатес

2018 Топла Салата Фитнес Опрема Сила За Обука Латекс Гума За Џвакање Отпор Бендови Тренингот Crossfit Јога Гума Циклуси Спорт Пилатес

DEN 48.00
DEN 70.56
-32 %
Од стока


Материјал : латекс
Примена : фитнес вежби
Карактеристики На Производот :
1. Можете да го направите тренинг со отпор бенд на телесната тежина и изградба на мускулите.
2. Можете да го направите растегнување вежба за загревање со отпор бенд.
3. Тоа може ефикасно да се подобри вашите мускули, физичка активност и флексибилност.

Бренд Име:
MUMIAN
Одделот За Името:
Унисекс
Функција:
Телото
Број На Модел На:
HA0044903
Примена:
отпор бендови
A:
1.5 м*10см*0.25 mm
B:
1.5 м*10см*0.35 mm
C:
1.5 м*10см*0.45 mm
D:
1.5 м*15cm*0.25 mm
E:
1.5 м*15cm*0.35 mm
F:
1.5 м*15cm*0.45 mm
R

Купувачите избираат и