.

.

Водоотпорен отчукувањата на Срцето Следи Види Отворено Фитнес Пулсот Безжична поларните спорт Работи се Види МЧР Градите Рака Pulsometer

Водоотпорен отчукувањата на Срцето Следи Види Отворено Фитнес Пулсот Безжична поларните спорт Работи се Види МЧР Градите Рака Pulsometer

DEN 1225.00
DEN 1775.52
-31 %
Од стока

Забелешка : за Производот ЛОГОТО по случаен избор за да се испрати, ако не сте подготвени за продажба на големо или ОЕМ, ние може да го прилагодите ЛОГО за вас, ви Благодарам многу. Отчукувањата на срцето следи Опис : Здравствена Заштита Безжична отчукувањата на Срцето Следи Градите Појас со отчукувањата на Срцето Watch * безжичен примање чукање на срцето сигнал се пренесува од чукање на срцето brooch. измамник бенд фреквенција е AM5.3 KHz * време дисплеј : час, минута и секунда * Аларм функција * Даваат аларм кога срцето го оценувате надминува горната и долната граница вредности * Мерењето(максимално време на чување е 23 часа, 59 минути, 59second,99) * 12/24 часа прикажување формат * ЕЛ осветлување * Притискање на ѕвонење Овој мулти-функција на зглобот може да се види ги задоволат вашите различни потреби. За разлика од тоа да биде во можност да се користи како обична се види, тоа е исто така дизајниран со функциите на sensoring вашиот пулс. Корисно е да ви помогне да се задржи се вклопуваат. Овој производ е безжична wristband heart rate монитор со pedometer. 1. Приказ на процентот на реалниот срцето го оценувате вредност на maximun отчукувањата на срцето вредност врз основа на различна возраст 2.

боја:
Сива
Бренд Име:
isport
Број На Модел На:
МЧР 003
Број На Модел На:
Поларните Отчукувањата На Срцето Види
WatchType:
Спорт Watch Работи Часовници со отчукувањата на Срцето појас
Функција:
Поларните отчукувањата на Срцето Следи види Калории
SpanishColor:
Сива
R

Купувачите избираат и