.

.

1PCS Преносни Мини Метал Светилка Алкохол Течни Печки За Надворешна опстанок Кампување Пешачење Патување трговија на Големо

1PCS Преносни Мини Метал Светилка Алкохол Течни Печки За Надворешна опстанок Кампување Пешачење Патување трговија на Големо

DEN 76.00
DEN 90.24
-16 %
Од стока


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Мини големина дизајн, лесно да се носат
Капацитет : 50МЛ
Материјал : Не ' Рѓосувачки Stell
Големина : 4.5 cm x 7cm(приближно)
Боја : Златна
Количина : 1pc(само алкохол ламба, не се вклучуваат алкохол)
Внимание : Кога алкохол светилка горење поништена, ве молиме да ги покрие оган со влажна крпа.
Пакетот вклучува :
Алкохол светилка x 1
answer : ___________________________ note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days.

Расположливиот:
No
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Структура:
Еден-Парче
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Материјал:
Метал
Капацитет:
Примена На Метод:
упатство
Модел:
алкохол светилка
Гориво:
/
Применливи Леќата Тип:
/
Употреба Состојба:
/
Со Гориво или Не:
No
Со Дрвена Рачка или Не:
No
Автоматско Алармантна или Не (Литургија):
No
Шпорет Тип:
алкохол шпоретот
категорија:
алкохол шпоретот
Стил:
Отворено
R

Купувачите избираат и